Kim jesteśmy

Wszystko zaczęło się od pasji

Pasja do automatyki to co nas opisuje najlepiej

Tworzymy młody dynamiczny zespół ludzi, których pasją jest automatyka i nie tylko. Historia tej pasji nie jest oczywista, gdyż dopiero przemysł nas nią zaraził. To tutaj poznaliśmy ogromne możliwości sterowników, napędów i robotów. Od tego czasu sami zdobywamy wiedzę, aby także Polska śmielej dołączała do krajów w których automatyzacja to nie przyszłość… To już dziś. 

Nasza strona wkrótce będzie w pełni dostępna, ale już dziś możemy współpracować. Specjalizujemy się w Automatyce przemysłowej, a więc w napędach, silnikach, falownikach, sterownikach a także pneumatyce i hydraulice. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania problemów maszynowych i rozwijamy, a także przyspieszamy te teoretycznie bezproblemowe. Całość dostarczamy wraz z pełną dokumentacją techniczną oraz certyfikatami.

Sprawdź w czym możemy ci pomóc, zapraszamy do kontaktu.

Kilka faktów

Liczby, które mówią same za siebie

0
Zrealizowane projekty
0 lat
Tyle doświadczenia ma przeciętny inżynier w naszej firmie

Jakość i bezpieczeństwo zawsze będą dla nas na pierwszym miejscu

Jakość

Tego wymagają od nas nasi klienci, a my jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Realizowane przez nas projekty zawsze optymalizowane są pod kątem maksymalnej wydajności przez długi okres czasu. Przez jakość rozumiemy nie tylko komponenty używane przez nas do realizacji projektów, ale całą drogę od dokumentacji po dokręcenie z odpowiednim momentem każdej śrubki w zacisku. Tylko taka praca pozwoli nam zachować spokój, ponieważ wiemy, że nasze realizacje zapewniają naszym klientom…

Bezpieczeństwo

To druga z dewiz naszej firmy. Bezpieczeństwo również rozumiemy na kilka sposobów. Nikt nie chce wypadków przy pracy, a te mogą się zdarzyć przy nieodpowiednio dobranych rozwiązaniach. Nikt też nie chce przestojów, a my dbamy o to, żeby każda z realizacji była dopracowana do ostatniego szczegółu. Tutaj łączy się jakość i bezpieczeństwo.

Naszą misją jest wdrażanie bezpiecznych rozwiązań automatyki przy zapewnieniu najwyższej jakości.

Chcesz poznać co znaczy jakość i bezpieczeństwo w dziedzinie automatyki przemysłowejC

LinkedIn